Prosinec 2016

Jak vyčistit zpětný odkaz, aby odkaz uživatele navnadil na proklik

30. prosince 2016 v 13:43

Máte seznam zpětných odkazů v nečisté podobě a potřebovali by jste odkazy zobrazit v čisté podobě pro lepší správu zpětných odkazů?Při optimalizaci pro vyhledávač (Search Engine Optimization) odkaz nesmíme podcenit, protože čistá URL je přehlednější, jak pro vás, tak i pro vašeho budoucího zákazníka, který přes váš odkaz příjde. Určitě jste už někdy narazili na případ, kdy url, v panelu adresa v prohlížeči, začínala http%3A%2F%2F na místo http:// když jste potřebovali odkaz zkopírovat a vložit někde na webové stránky do textu. A přitom někdy stačí tak málo, aby jste docílili kvalitního přehledného zpětného odkazu.

příklad
Neupravený zpětný odkaz, který se vám může v IE, Firefox, atd. prohlížeči panel adresa objevit.


http://www.ziepod.com/addpodcast.php?xml=http%3A%2F%2Fnakup-zpetnych-odkazu-seo.blog.cz%2F

Při zkopírování odkaz na stránce, kde bude umístěn, upravíme http%3A%2F%2F na http:// a odstraníme s odkazu %2F

nebo můžeme zpětný odkaz ještě třeba trošku vylepšit uživateli tak, aby odkaz uživatele navnadil na proklik tím, že do odkazu přidáte nebo uberete.

http://www.seoadd.ru/?zpetne-odkazy=ciste-url/goto/http://nakup-zpetnych-odkazu-seo.blog.cz

Prostě mezi ?= ?napište co chcete=a za rovnáse taky a ukončete/ nebo použíjte jenom ? a pak ukončete /
? = /
? /

Pro ulehčení při skládaní čistých odkazů vám pomůže URL Encoder a Decoder online zdarma, kde určitě najdete více užitečných věcí, které určitě využijete při budování zpětných odkazů.

A k čemu se ještě může úprava odkazu hodit?

Vytvořený zpětný odkaz zdarma s pr2 a pr6 za pár sekund
Webovou stránku seoadd a ziepod jsem vybral záměrně. Když zkopírujete do panelu adresa odkaz a změníte odkazující doménu nakup-zpetnych-odkazu-seo.blog.cz za vaši doménu, tak si zdarma můžete vytvořit zpětný odkaz na váš web a nebudete muset ani vytvořit komentář s odkazem na daném webu a po prokliku na odkaz, který vložíte na jiný web, bude odkaz automaticky přesměrován přímo na váš web.